Stanislaw Zoladz färglitografi

723875

STANISLAW ZOLADZ (född 1952): Skärgårdsmotiv, signerad, daterad 89 samt numrerad 229/320, bildens storlek 37,5 x 55,5 cm.

Ej examinerad ur ram.

Geijersgatan 14, Göteborg

Budhistorik (3 bud)

5536066
5527909
5523097

Slutpris SEK:
38 EUR, 45 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.