Unto Koistinen etsning

723862

UNTO KOISTINEN (1917-1994) Sittande modell, signerad samt daterad -49, etsning, koevedos, tpla, 29,5x25 cm

Södra kajen 14, Helsingfors

Unto Koistinen etsning

Budhistorik (7 bud)
Bud EUR
5536460
180
5536456
170
5536451
160
5522380
150
5519607
100

Slutpris EUR:
180
1 879 SEK, 211 USD
Utropspris EUR:
500