Bricka England 1900-talets första hälft

723860

BRICKA, försilvrad, England, 1900-talets första hälft, oval, genombruten kant, längd ca 60 cm

Försilvringen med slitage

Diverse

Linnégatan 21, Norrköping

Budhistorik (11 bud)
5555576
5555575
750
5554127
700
5554124
650
5554123
600

Slutpris SEK:
77 EUR, 90 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 300 kr.