Eero von Boehm oljemålning

723856

EERO VON BOEHM (1949-2012) Stilleben med äpplen, signerad, olja på pannå, 31,5x43 cm

Södra kajen 14, Helsingfors

Eero von Boehm oljemålning

Budhistorik (2 bud)

Bud EUR
5529430
200
5520645
30

Slutpris EUR:
200
2 088 SEK, 235 USD
Utropspris EUR: