Samling Kantonporslin 1800-/1900-tal

723855

SAMLING KANTONPORSLIN, 8 del, 1800-/1900-tal, omfattande 7 fat och 1 skål, fatens diameter ca 15-25 cm, skålens höjd ca 7, diameter 15 cm

Smärre slitage

Orientaliskt, Porslin

Linnégatan 21, Norrköping

Budhistorik (16 bud)
5554988
5556069
1 900
5554988
1 800
5556068
1 700
5554988
1 600

Slutpris SEK:
192 EUR, 225 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 300 kr.