Gunnel Nyman vas med musch

723854

GUNNEL NYMAN, VAS, signerad med syrapenna G. Nyman Nuutajärvi Notsjö -37, klart glas med musch, höjd 13,5 cm

Små repor

Glas, Vaser, skålar, fat, Design

Södra kajen 14, Helsingfors

Gunnel Nyman vas med musch

Budhistorik

Bud EUR

2020-01-19 kl 19:39
Slutpris EUR:
0
0 SEK, 0 USD
Utropspris EUR:
200