Stolar

723852

STOLAR, 1 par, Louis XVI-stil, 1900-tal, valnöt, skuren dekor, dynor och stoppade ryggar klädda med mönstrat tyg, sitshöjd ca 45 cm

Bruksslitage, tyg släppt något i kant på ena ryggen

Möbler, Stolar

Geijersgatan 14, Göteborg

Stolar

Budhistorik (5 bud)
5566573
500
5566042
450
5565877
5559933
5547193

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 56 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 458 kr.