Samling Kantonporslin 1800-/1900-tal

723849

SAMLING KANTONPORSLIN, 5 del, 1800-/1900-tal, omfattande kanna och 4 vaser, vasernas höjd ca 8-12 cm, kannans höjd ca 9 cm

Visst slitage

Orientaliskt, Porslin

Linnégatan 21, Norrköping

Budhistorik (1 bud)

5553436
2020-01-24 10:05:49

2020-01-24 kl 12:12
Slutpris SEK:
77 EUR, 90 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 300 kr.