Wood & Challinor tallrikar

723847

WOOD & CHALLINOR, 4 st tallrikar, 1800-tal, blå dekor, flintgods, diameter ca 26 cm

Kracklyr, smärre nagg, upphängninsvajrar kvar på 2 st

Keramik/Porslin

Wood & Challinor tallrikar

Budhistorik

2020-01-20 kl 18:38
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.