Tallrikar 4 st porslin Kina 1700-tal

723845

TALLRIKAR, 4 st, porslin, Kina, 1700-tal, (2+1+1 st), diameter ca 23 cm

Smärre nagg

Orientaliskt, Porslin

Linnégatan 21, Norrköping

Budhistorik (4 bud)

5554986
5554956
600
5548355
5544142

Slutpris SEK:
115 EUR, 135 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 300 kr.