Tallrikar 6 st porslin Kina 1700-tal

723840

TALLRIKAR, 6 st, porslin, Kina, 1700-tal, blå dekor, konturerat brätte, diameter ca 24 cm

Obetydliga nagg

Orientaliskt, Porslin

Budhistorik (11 bud)
5555795
5555793
1 800
5555785
1 700
5555780
1 600
5555775

Slutpris SEK:
192 EUR, 225 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.