Pottskåp

723839

POTTSKÅP, 1800-tal, Central- / Sydeuropa, mahogny, intarsiadekor, jalusi, låda, längd 45, bredd 32, höjd 67 cm

Torrsprickor, några fanerskador och lagningar, lådknopp saknas

Möbler, Övriga möbler

Geijersgatan 14, Göteborg

Pottskåp

Budhistorik (9 bud)
5566883
2 400
5566882
5566880
5566877
5566867
650

Slutpris SEK:
2 400
230 EUR, 270 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 458 kr.