Tallrikar 1 par Kina Qianlong (1736-1795)

723835

TALLRIKAR, 1 par, porslin, Kina, Qianlong (1736-1795), förgylld, blå och röd dekor, diameter 23 cm

Obetydligt slitage

Orientaliskt, Porslin

Linnégatan 21, Norrköping

Budhistorik (3 bud)

5554457
5548887
5544550

Slutpris SEK:
105 EUR, 124 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 300 kr.