Takarmatur 1900-tal

723834

AMPEL, 1900-talets början, patinerat metal samt mässing, kupa i klarglas, höjd 60, diameter 33 cm

Smärre nagg

Belysning, Taklampor

Rum 3

Takarmatur 1900-tal

Budhistorik (8 bud)
5534454
1 700
5534462
1 600
5534454
5534447
1 400
5534443

Slutpris SEK:
1 700
163 EUR, 191 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.