Bordslampa

723827

BORDSLAMPA, 1920-30-tal, förnicklad lampfot, kupa i glas, detalj i svärtat trä, höjd ca 41 cm

Smärre slitage, nydragen el, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

Belysning, Bordslampor

Hylla 5

Bordslampa

Budhistorik (1 bud)

5535034
2020-01-19 14:26:00

2020-01-20 kl 19:17
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.