Terrin med fat Kina 1700-tal

723826

TERRIN MED FAT, porslin, Kina, Qianlong (1736-1795), blå dekor, terrinens längd ca 31 cm, fatets längd ca 34 cm

Fatet med nagg

Orientaliskt, Porslin

Linnégatan 21, Norrköping

Terrin med fat Kina 1700-tal

Budhistorik (5 bud)
5560176
5554663
750
5553647
500
5553645
5542788

Slutpris SEK:
144 EUR, 169 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 300 kr.