Brasställ 1900-talet

723821

BRASSTÄLL, tidigt 1900-tal, 4 delar, handtag i mässing, fot i mässing, järnsmide, höjd 61 cm

Bruksslitage

Diverse

Hylla 3

Brasställ 1900-talet

Budhistorik (13 bud)
5524789
900
5537997
850
5524789
5537995
750
5524789
700

Slutpris SEK:
900
86 EUR, 101 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.