Byrå gustaviansk stil tre lådor

723820

BYRÅ, 1900-talets mitt, gustaviansk stil, mahogny, tre lådor med mässingsbeslag, mässingskantade lådor, mörkgrå stenskiva, mässingsfotavslut, höjd ca 80, 56x102 cm

Vänstra framben smått lös, smärre fläckar/repor

Möbler, Skåp, byråer

Rum 8

Budhistorik (11 bud)
5539014
5539979
1 900
5539014
1 800
5538830
1 700
5538825
1 600

Slutpris SEK:
192 EUR, 225 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.