Piedestal 1900-talets andra hälft

723818

PIEDESTAL, 1900-talets andra hälft, stomme av bronserat trä, skivor av marmor , höjd ca 63, 27x27 cm

bruksslitage

Möbler, Övriga möbler

Hylla 3

Budhistorik (13 bud)
5539102
950
5537280
900
5538231
850
5537280
5536975
750

Slutpris SEK:
950
91 EUR, 107 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.