Okänd konstnär 1 par porträtt oljemålning

723811

OKÄND KONSTNÄR, 1 par, 1900-talets början, porträtt, olja på duk, senare ramar, ovala, ca 65x55 cm

Någon obetydlig repa

Konst, Äldre måleri

Linnégatan 21, Norrköping

Budhistorik (6 bud)
5539613
5537285
5536842
5536839
600
5535030
550

Slutpris SEK:
192 EUR, 225 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 482 kr.