Josef Frank bordslampa Svensk tenn

723804

JOSEF FRANK, bordslampa, Svenskt Tenn, modellnummer 2388, mässing, skinnlindat stag, höjd ca 48 cm

Slitage och skador, fläckar

Belysning, Bordslampor, Svenskt Tenn

Rum 7, Hylla 4

Budhistorik (21 bud)
5546868
2 400
5546293
5546867
5546293
5546002
1 900

Slutpris SEK:
2 400
230 EUR, 270 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.