Golvur England 1800-talets första hälft

723802

GOLVUR, England, 1800-talets första hälft, fanerat med mahogny, inläggningar av ljusare träslag, höjd ca 215 cm

Slitage, lod och pendel finns

Klockor/Ur, Möbler, Övriga möbler

Linnégatan 21, Norrköping

Budhistorik (18 bud)
5555982
1 300
5555827
5555825
5553129
5553128
950

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 146 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 482 kr.