Hörnskåp 1800-talets första hälft

723797

HÖRNSKÅP, 1800-talets första hälft, två delar, fanerat med mahogny, välvd front, inrikt av hyllor, höjd ca 220, 93x62 cm

Visst slitage

Möbler, Skåp, byråer

Linnégatan 21, Norrköping

Budhistorik (10 bud)
5539795
1 900
5540946
1 800
5539795
1 700
5540945
1 600
5539795

Slutpris SEK:
1 900
182 EUR, 214 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 482 kr.