Ljusstakar i brons

723794

LJUSSTAKAR, 1-par, tidigt 1900-tal, patinerad brons, stämplade Gravör Persson, Äkta Brons, höjd ca 20, längd ca 27 cm

Smärre slitage

Metall

Monter 1

Ljusstakar i brons

Budhistorik (14 bud)
5533062
5533756
5533062
850
5532818
5532818
700

Slutpris SEK:
105 EUR, 124 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.