Salongsbord 1900-talets första hälft

723792

SALONGSBORD, 1900-talets första hälft, målat med bronserad dekor, avsmalnande ben, höjd ca 74, diameter ca 86 cm

Slitage

Möbler, Soffbord, sidobord

Linnégatan 21, Norrköping

Budhistorik (9 bud)
5555126
5553539
5555119
950
5553539
900
5555116
850

Slutpris SEK:
105 EUR, 124 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 482 kr.