Stolar 10 st empirestil 1800-tal

723790

STOLAR, 10 st, empirestil, 1800-tal, mahogny, fast stoppad sits

Visst slitage

Möbler, Stolar

Linnégatan 21, Norrköping

Budhistorik (8 bud)
5554570
4 800
5554566
5554369
3 200
5554367
5554255
500

Slutpris SEK:
4 800
460 EUR, 540 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 641 kr.