Golvlampor

723789

GOLVLAMPOR, 1 par, Aneta, 1900-talets andra hälft, mässing, juserbar höjd, vita skärmar, höjd ca 148 cm

Bruksslitage, repor och fläckar

Belysning, Golvlampor

Rum 3

Golvlampor

Budhistorik (8 bud)
5534562
1 300
5530980
5530883
5530633
5530632
750

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 146 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.