Vägglampor mässing

723787

JAN WICKELGREN, vägglampor 1 par, Aneta, 1900-talets andra hälft, mässing, rund fot, ställbar skärm, maxlängd från vägg ca 35,5, skärmens diameter 18 cm

Smärre repor

Belysning, Vägglampor, Design

Rum 7

Vägglampor mässing

Budhistorik (4 bud)

5534712
450
5532040
5532040
5531860

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.