Likörservis från Boda

723786

LIKÖRSERVIS, 12 dlr, Boda, bestående av 11 likörglas samt 1 karaff med silverbeslag, octagonal form, signerade Boda undersitt, höjd på glas ca 8, karaff ca23 cm

Karaff med nagg vid flaskpropp

Glas, Servisglas

Monter 10

Likörservis från Boda

Budhistorik (5 bud)
5534011
500
5533532
450
5533171
5524880
5519057

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 56 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.