Bordslampor Bitossi

723784

BITOSSI, bordslampor, 1 par, 1900-talets mitt, Italien, sålda genom Bergboms, lergods, etikettmärkta, höjd inkl. skärm ca 65 cm

Smärre slitage, en med mindre nagg vid lampsockel

Belysning, Bordslampor, Design

Rum 7, Hylla 9

Bordslampor Bitossi

Budhistorik (2 bud)

5532528
5532053

Slutpris SEK:
144 EUR, 169 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.