Bertil Vallien skulptur glas Kosta Boda

723783

BERTIL VALLIEN, "Windpipe", 1-par, Kosta Boda, signerad och numrerad 48176 samt Artist Collection, höjd ca 17,5-18,5 cm

Smärre slitage

Glas, Konstglas

Monter 2

Budhistorik (9 bud)
5533708
650
5532124
600
5530376
550
5532123
550
5530376
500

Slutpris SEK:
650
62 EUR, 73 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.