Ring

723782

RING, förgyllt sterlingsilver, paverad ovandel med band med små diamanter, ringstorlek ca 19 1/4 jmfr 60, vikt ca 4.5 g

Bruksslitage. Diamanter med med inneslutningar/ pique/ nagg.

Guld/Smycken

Geijersgatan 14, Göteborg

Ring

Budhistorik (6 bud)
5560363
550
5555035
500
5560362
450
5555035
5560360

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 62 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 200 kr.