Oskar Bergman

723780

OSKAR BERGMAN (1879-1963): teckning, "Vinter", signerad, daterad 1923, bildmått 17x26 cm

Obetydliga fläckar, ej examinerad ur ram

Konst, Teckningar

Oskar Bergman

Budhistorik (15 bud)
5567325
3 200
5567189
5566864
2 800
5566279
2 600
5566861
2 400

Slutpris SEK:
3 200
307 EUR, 360 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.