Luo Xingguo (Wai Ming)

723777

LUO XINGGUO (WAI MING) (1938-): offsetlitografi, signerad, numrerad 174/750, bildmått 50x71,5 cm

Geijersgatan 14, Göteborg

Luo Xingguo (Wai Ming)

Budhistorik (1 bud)

5548040
2020-01-22 21:06:17

2020-01-27 kl 19:47
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.