Armbandsur 1930-tal

723773

ARMBANDSUR, 1930-tal, sk digitalur, manuellt urverk, silver, digital tidvisning, senare präglad läderrem ej original, serie nr. 672417, diam ca 19x32 mm

Bruksslitage. Gåvogravyr. Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.

Klockor/Ur

Armbandsur 1930-tal

Budhistorik (14 bud)
5534241
1 300
5533651
5534240
5533651
5534237

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 146 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 200 kr.