Matbord teak

723769

MATBORD, 1900-talets mitt, teak, förlängbar skiva, höjd ca 75, 80x120 (totallängd 183) cm

Slitage på skivan, repor

Möbler, Matbord

Rum 10

Matbord teak

Budhistorik (18 bud)
5533886
2 400
5533537
5532439
5532329
1 900
5532428
1 900

Slutpris SEK:
2 400
230 EUR, 270 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.