Spegel med byrå

723763

SPEGEL MED BYRÅ, G&T (Glas & Trä, Hovmantorp), ek samt ekfaner, omkring 1900-talets mitt, spegeln etikettmärkt, byrå med två lådor, spegelns bredd 66 cm, höjd 95 cm, byråns bredd 75 cm, djup 34 cm, höjd 59 cm.

Slitage, byrån med mindre skador och lagningar.

Speglar, Möbler

Geijersgatan 14, Göteborg

Spegel med byrå

Budhistorik (2 bud)

5566519
5562667
450

Slutpris SEK:
96 EUR, 113 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 458 kr.