Harry Booström oljemålning

723742

HARRY BOOSTRÖM (1917-1996): "Raukar Gotland", signerad H Booström, olja på duk, 30x30 cm

Fack 23

Harry Booström oljemålning

Budhistorik (10 bud)
5536462
1 400
5536017
1 300
5536017
5523195
5534495

Slutpris SEK:
1 400
134 EUR, 158 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.