Skänk

723738

SKÄNK, jugend, 1900-tal, invändigt med hyllplan, bemålad, ca längd 105, höjd 101, bredd 49.

Saknar nyckel. Smärre slitage

Möbler, Skåp, byråer

Rum 8

Skänk

Budhistorik (19 bud)
5535527
1 800
5535516
1 700
5535509
1 600
5535513
5535509
1 300

Slutpris SEK:
1 800
172 EUR, 203 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.