Spegel

723730

SPEGEL, 1800-talets första hälft, fanerad mahogny, förgylld bård, höjd ca 56 cm bredd 40 cm

Lagningar, något skev, senare spegelglas och bakstycke,

Speglar

Rum 4

Spegel

Budhistorik (1 bud)

5534013
2020-01-19 10:11:19

2020-01-19 kl 21:35
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.