Tatjana Poplavskaja oljemålning

723729

TATJANA POPLAVSKAJA (samtida): Rosa morgon, signerad och daterad 2001, olja på duk, ca 42x32 cm, oramad

Fack 26

Budhistorik (15 bud)
5535895
5535611
5535891
5535611
1 900
5535888
1 800

Slutpris SEK:
211 EUR, 248 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.