Fuddling cup

723727

FUDDLING cup, troligtvis Tyskland 1600-tal, saltglaserat stengods, höjd ca 9 cm

Omfattande lagningar, fotringsnagg

Keramik/Porslin

Fuddling cup

Budhistorik (9 bud)
5535967
5535475
5522449
5535473
950
5522449
900

Slutpris SEK:
115 EUR, 135 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.