Slava Kliuchnikov olja

723726

SLAVA KLIUCHNIKOV (född 1956): Motiv från Strandvägen, signerad Kliuchnikov-04, olja på duk, ca 40x53 cm

Kundcenter

Slava Kliuchnikov olja

Budhistorik (27 bud)
5537065
5 800
5537009
5 600
5537054
5 600
5537009
5 400
5537028
5 200

Slutpris SEK:
5 800
556 EUR, 653 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.