Nadezda Streltsova oljemålning

723725

NADEZDA STRELTSOVA (Ukraina/Ryssland, född 1973): Ballerina, signerad Streltsova, olja på duk, ca 70x54 cm, ej inramad

Rum 5

Budhistorik (47 bud)
5534974
12 500
5534939
12 000
5534760
11 500
5534938
11 500
5534760
11 000

Slutpris SEK:
12 500
1 198 EUR, 1 406 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.