Orientmatta Heriz

723721

ORIENTMATTA, Heriz, semiantik, 1930/40-tal, ca 350x270 cm

Nytvättad, slitage, Hål.

Mattor/Textilier

Rum 10

Orientmatta Heriz

Budhistorik (4 bud)

5541120
5540224
5529514
5528021

Slutpris SEK:
287 EUR, 338 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.