Meissen fat

723714

MEISSEN, fat, 1800/1900-tal, dekor i relief samt motiv vinrankor, diameter ca 26 cm

Smärre slitage

Ändringar/tillägg
V

Keramik/Porslin

Meissen fat

Budhistorik (21 bud)
5534595
1 900
5534611
1 800
5534595
1 700
5534602
1 600
5534595
1 400

Slutpris SEK:
1 900
182 EUR, 214 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.