Björn Hallström

723711

BJÖRN HALLSTRÖM (1916-81): "Stilleben med vit skål", signerad och daterad 1953, olja på pannå, ca 38x47 cm

Fack 7

Björn Hallström

Budhistorik (25 bud)
5536424
3 600
5536418
3 400
5536411
3 200
5536417
5536411
2 800

Slutpris SEK:
3 600
345 EUR, 405 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.