Ardy Strüwer oljemålning

723702

ARDY STRÜWER (född 1939): "In front of a magic carpet", signerad och daterad 1976, olja på duk, ca 67x56 cm

tryckmärkte, färgbortfall

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Ardy Strüwer oljemålning

Budhistorik (4 bud)

5555994
5554510
5551349
5551153

Slutpris SEK:
383 EUR, 450 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.