Hans Norsbo etsning

723700

HANS NORSBO (1897-1955): Evas födelse, signerad och daterad 1938, bildstrl ca 38x59 cm

Fack 21

Hans Norsbo etsning

Budhistorik (1 bud)

5529506
2020-01-17 19:40:06

2020-01-19 kl 19:30
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.