Elisabeth Ohlson fotografi

723699

ELISABETH OHLSON WALLIN (född 1961): "Anna och jag", ur serien "Könskrigare", fotografi, signerad och numrerad 1/20, daterad i samband med utställningen 2000, bildmått ca 50x40, bladmått 60x42 cm

Proviniens: Köpt direkt av konstnären

Oinramat, obetydligt slitage, mindre repa

Fotografi

Elisabeth Ohlson fotografi

Budhistorik (7 bud)
5534590
5534555
1 600
5534550
5532543
5532542
550

Slutpris SEK:
192 EUR, 225 USD
Utropspris SEK:
3 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.